Haber

Havza Muzaffer Tahmaz RAM’den öfke ve stres kontrolü eğitimi

Havza Muzaffer Tahmaz Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM), okul personeli ve öğrenci servisi şoförlerine öfke ve gerginlik yönetimi eğitimi verdi.

Havza Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitimde Havza Muzaffer Tahmaz RAM Rehberlik Hizmetleri Şube Başkanı Deniz Gün, okul kantini çalışanları, yardımcı çalışanlar, Toplum Yararına Çalışma Programı’nda çalışan işçiler ve öğrenci servisine öfke ve gerginlik kontrolü hakkında bilgi verdi. sürücüler.

Eğitimin ardından Havza Emniyet Müdürlüğü Toplum Temelli Polislik Birimi tarafından katılımcılara hırsızlık ve dolandırıcılık hakkında bilgi veren broşürler dağıtıldı.

Havza Muzaffer Tahmaz RAM Yöneticisi Adem Gümüşçü, katılımcılara öfke ve gerginliğin günlük yaşamdaki etkilerini ve kayıplarını önlemek için nasıl yönetecekleri konusunda bilgi verildiğini söyledi.

Gümüşçü, katılımcılara gerginlik ve tarihçesi, gerginlik davranış kalıpları, gerginlik yönetim süreci, iş ortamında gerginlik oluşturan faktörler, gerginliğin sonuçları, sosyal sıkıntı, dikkat dağınıklığı, öfke ön bilgileri, öfke analizi, öfke stilleri, öfke hakkında bilgi verildiğini anlattı. kontrol, öfke ve empati. Eğitimin Kavak ve Ladik’te okul yardımcıları ve servis şoförleri için de düzenleneceğini kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu