Yaşam

Taha Duymaz’ın ablasından ‘son’ paylaşım

Hatay’da enkaz altında yaşamını yitiren 20 yaşındaki sosyal medya fenomeni Taha Duymaz ile 17 yaşındaki ablası Melek Nur Duymaz’ın cansız bedenleri dün bulundu.

Depremin 12’nci gününde enkazdan çıkarılan Taha Duymaz’ın kardeşi Semiha Duymaz, kardeşinin bozulan telefonunun fotoğrafını paylaştı. Duymaz, fotoğrafın üzerine “Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın” notunu düştü.

Duymaz başka bir paylaşımında sosyal medya hesabını kapatacağını belirterek, yapılacak paylaşımların artık kendisi ve ailesiyle hiçbir ilgisinin olmayacağını söyledi.

“Kaybımız büyük. Bu süreçte yanımızda olan, yanımızda olan, olmayan herkese ailem ve ben çok teşekkür ederiz. Instagram hesabımı kapattığımı özellikle belirtmek isterim. son paylaşımım olsun.Bundan sonra paylaşılan hiçbir şey beni ve ailemi temsil etmez.Herkesten Allah razı olsun.Allah razı olsun.Sevdiklerine sabırlar versin.”

ZİYARET ETTİ

Hatay’ın Yayladağı ilçesine bağlı Suriye sınırına yakın Güveççi Mahallesi’nde ailesiyle birlikte yaşayan ve 5 metrekarelik mutfaklarında yaptığı yöresel lezzetleri ve farklı tanımlamaları sosyal medyada 1.3 milyon takipçisiyle paylaşan Taha Duymaz, dedi ki: (45) yılında evinde depreme yakalandı.

Akevleri Mahallesi Saray Apartmanı’ndaki konut yıkılırken, Duymaz ve kardeşi Melek Parıltı Duymaz, halası Hülya ve kayınbiraderi Cuma Demiralp (47) enkaz altında kaldı.

6 Şubat’tan bu yana sürdürülen arama çalışmalarında Taha Duymaz ve kardeşinin cansız bedenlerine ulaşıldı. (HABER MERKEZİ)

haberyahsihan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu